Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy któryś z rachmistrzów byłby w stanie podać mi adresy DNS dla połączenia internetowego? Dostęp to? Start > Settings > Połączenia > Ikonka Połączenia > Zakładka Zaawansowane > Przycisk Wybierz sieci > (na listach rozwijanych jest Moj ISP) Przycisk Edytuj w którymkolwiek wyborze > (przy zaznaczonym GUS) znowu przycisk Edytuj > następnie 2 razy wcisnąć na dolnej belce Dalej > Przycisk Zaawansowane > Zakladka Serwery Tam w ramkach są podane adresy DNS, prosiłbym o nie. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
udał osie pierwszy raz w dniu dzisiejszym zrobić pełną synchronizacje niestety nadal bez pkt adresowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mialem taka sytuacje ze wczoraj wieczorem udalo mi sie pobrac punkty, dzis juz bylem w paru miejscach i co... no i po odwiedzeniu kilku zawsze synchronizuje sie automatycznie, zadna synchronizacja nie udala sie, a podczas jednej ZAWIESILO MI SIE URZADZENIE! po jego ponownym wlaczeniu, przy uruchomieniu programu podawalem PIN ktory uznawalo za bledny (choc go na pamiec znam) i wykasowalo mi wszystkie dane!! cala praca na marne!!! punkty tez mi skasowalo!!! kto mi za to zaplaci?? ludzie to chyba szału dostana jak ich bede 5 razy nachodził z tym samym!!! poza tym gospodarstw nie jest 10 zeby sobie latac 5 razy tylko kilkaset!!!! ktos tu ma rachmistrzow za frajerow? Mam takie pytanie, czy komus to dziala tak jak powinno czyli plynnie i bez zaklocen bo mam watpliwosci coraz wieksze i rozwazam rezygnacje z tego... drugie pytanie to czy macie jakies numery do telewizji czy cos? ja dorwalem do tvn-u ale nikt nie odbiera: 22 324 24 24 Czy komus wogole dziala komunikacja z dyspozytorem? U mnie ta opcja jest niedostepna, nr telefonu tez nie posiadam do niego ;/
a może do telewizji napisał:
Tak jak w temacie. Co powiecie, żeby zgłosić to do telewizji?? [/quote] dzwoncie najlepiej wszyscy niech zobacza jaki to problem, pracowac sie normalnie nie da i 3 dni stracone [quote name='rachmistrz Lublin' date='10 sierpień 2010 - 14:46 ' timestamp='1281444389' post='327470'] Mam do Was pytanie, czy ktokolwiek z Was był w terenie zweryfikował jakieś punkty adresowe i udało mu się przeprowadzić synchronizacje, po której zweryfikowane punkty zeszły mu z terminala?
ja pare .. ale synchronizacja sie nie udala i czytaj wyzej w moim poscie co mi sie pozniej zrobilo ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikomu chyba nie działa. to jest po prostu masakra, a jak można z tego zrezygnować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwonilem do tvn24, kazali podsylac informacje na temat problemu na kontakt@tvn24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisz na kontakt24 do tvn 24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synchronizacja zaczyna powoli działać. Też prosiłbym o dane serwerów DNS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tel (+48 22) 324 24 24 mail kontakt@tvn24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
ja mialem taka sytuacje ze wczoraj wieczorem udalo mi sie pobrac punkty, dzis juz bylem w paru miejscach i co... no i po odwiedzeniu kilku zawsze synchronizuje sie automatycznie, zadna synchronizacja nie udala sie, a podczas jednej ZAWIESILO MI SIE URZADZENIE! po jego ponownym wlaczeniu, przy uruchomieniu programu podawalem PIN ktory uznawalo za bledny (choc go na pamiec znam) i wykasowalo mi wszystkie dane!! cala praca na marne!!! punkty tez mi skasowalo!!! kto mi za to zaplaci?? ludzie to chyba szału dostana jak ich bede 5 razy nachodził z tym samym!!! poza tym gospodarstw nie jest 10 zeby sobie latac 5 razy tylko kilkaset!!!! ktos tu ma rachmistrzow za frajerow? Mam takie pytanie, czy komus to dziala tak jak powinno czyli plynnie i bez zaklocen bo mam watpliwosci coraz wieksze i rozwazam rezygnacje z tego... drugie pytanie to czy macie jakies numery do telewizji czy cos? ja dorwalem do tvn-u ale nikt nie odbiera: 22 324 24 24 Czy komus wogole dziala komunikacja z dyspozytorem? U mnie ta opcja jest niedostepna, nr telefonu tez nie posiadam do niego ;/ dzwoncie najlepiej wszyscy niech zobacza jaki to problem, pracowac sie normalnie nie da i 3 dni stracone ja pare .. ale synchronizacja sie nie udala i czytaj wyzej w moim poscie co mi sie pozniej zrobilo ;/
Ja też miałam podobny problem. Synchronizacja nie działa, ale oprócz tego wszystko idzie ok. Zrobiłam już ok 60 gospodarstw, wszystko mam zapisane. Też mi się raz zawiesiło urządzenie i z tym pinem było tak jak u Ciebie, tylko ja już nie wpisywałam go trzeci raz. Wyłączyłam urządzenia i potem pin wszedł mi prawidłowo, a wszystko zostało. Gorzej jest jednak z ich mapami, człowiek stoi przed gospodarstwem a mu pokazuje, że jest nawet 2 km dalej...i oczywiście korekta i tak jest bardzo często. Jednym słowem nie powinni dopuścić tych urządzeń do pracy!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruszył.... o dziwo dało mi najwięcej...aż 204
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie synchronizacja się udała ale punktów brak, przypomina to sytuację : operacja się udała, pacjent zmarł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nadal nie moge zrobic aktualizacji,moze ktos mi pomoze???ps robie wg instrukcji od lidera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rach-ciach napisał:
Ja mam coś innego: telefon zaczął gubić zasięg, od momentu, kiedy koło godziny 11 wszystkich (od nas z gminy) przełączyło na Orange. Mój telefon na chwilę złapał potem sieć GUS, ale zaraz zaczął protestować. Stracił zasięg kompletnie, mimo że wcześniej w tym miejscu miał edge. Dodatkowo wyłączył "przesyłanie danych", w żaden sposób nie dało się tego odwrócić. Lider obdzwonił serwis i informatyków, ale nie wiedzą co to jest. Ustawienia wyglądały ok, ale za nic nie chciał złapać żadnej sieci. Telefon nie upadł mi, ani nie odniósł innych uszkodzeń. Wypróbowaliśmy wszystko: wyłączanie, "miękki reset", wyjęcie baterii na trochę, czyszczenie styków karty SIM. Na koniec go wyłączyłem na pół godziny żeby od niego odpocząć, po tym czasie go włączyłem i zasięg wrócił... ale zamiast GUS mam Orange (jeśli przypadkiem telefon chce złapać zasięg). "Przesyłanie danych" da się włączyć, ale po jakimś czasie samo się wyłącza lub wyłącza się przy próbie nawiązania połączenia z serwerem GUS. Kocham ten telefon... tak ładnie błyszczy się kiedy leży wyłączony...:*
Witam Was bardzo, ale to bardzo serdecznie! Mam nieco inny problem. Mianowicie nie da mi się włączyć tego urządzenia. Próbowałam miekkiego resetu, wyjmowania baterii (również z odczekaniem), wyjęcia karty mini SD i wielka lipa!! Dzwoniłam nawet do Urzędu Statystycznego i tam polecono zrobić mi to co juz dawno zrobiłam. Pan poradził mi też, ze jeśli nie będzie efektów, żebym się jutro pojawiła u nich. Pozdrawiam !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbuj w trybie awaryjnym... mi się tka udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak rachmistrz może bez konsekwencji zrezygnować ze spisu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu udało mi się zrobić synchronizację... Niestety punktów adresowych brak. Powtórka z wczoraj?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bona666 napisał:
W końcu udało mi się zrobić synchronizację... Niestety punktów adresowych brak. Powtórka z wczoraj?!
nie podniecaj sie zbytnio bo mi sie ją udalo zrobic z 30 razy i dopiero sie pojawily punkty :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po rozmowie z liderem (rejon Czestochowa) wysuwam nastepujące wnioski: 1) niema powodow do rezygnacji - nie zrobisz ptk to GUS sie tym bedzie przejmowal a nie rachmistrz, tymbardziej w takiej sytuacji jak obecnie - sam dostalem 396 gospodarstw (nie ucieszylem sie widzac ta liczbe, a wrecz przeciwnie...) i po pytaniu co sie stanie jak ich wszystkich nei zweryfikuje padla odpowiedz, iz termin jaki jest taki jest (i napewno nie zostanie zmieniony z powodu jakichstam uwarunkowan), jest opcja ze w czasie spisu glownego bedzie koniecznosc weryfikacji wczesniej nie zatiwerdzonych punktow 2) co do problemow - ma je cala Polska, nie tylko wymienione regiony - firma softline ( powinni zmienic nazwe na szajs lajn) dala plame na calej linii, serwer padl i raczej predko nie ruszy 3) co do telewizji itp - zamiast pisac, by zglosic cos np do tvn proponuje samemu ruszyc 4 litery, a nie co chwile dopisywac to samo - chcesz by pokazala to tv, zacznij dzialac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie udało mi się zrobić pełnej synchronizacji.Nie wiem kiedy zrobię obchód,jak wszystko tak będzie szło.Czarno to widzę. Pozdrowienia dla towarzysz niedoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie teraz synchronizacji - u mnie cud, udało się... tylko kurde nie opłaca mi się raczej jechać w teren, zanim dojadę minie pół godziny a raczej nikt nie bedzie chcial po 20 sie spisywac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 247

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...